wtorek, 9 października 2012

PIKNIK NA POŻEGNANIE LATA 2012

PIKNIK NA POŻEGNANIE LATA 2012
to już historia!

Piknik nasz odbył się na posesji Lucynki i Stanisława Sitarz. Już od kilku lat p. Sitarz udostępniają nam swoją piękną posiadłość, abyśmy mogli się spotkać w plenerze górek, drzew oraz w zieleni. I w tym roku pogoda dopisała nam, a chociaż ranek był trochę chłodny to od południa już było bardzo ciepło i przyjemnie. Oczywiście rodziny polonijne i nasi przyjaciele nie zawiedli. Przypuszczam, że było nas ponad 100 osób.

Mszę świętą odprawił lokalny proboszcz ks. Paweł Hancko, który jest Słowakiem i posługuje się także językiem polskim. Po Mszy świętej wszyscy się dobrze posilili. Mieliśmy pyszne gotowane golonki, kiełbasę z rożna oraz gorące paróweczki dla dzieci. Wyglądało na to, że wszystkim smakowały nasze dania, a docierały do nas nawet bardzo miłe podziękowania za te smaczne rzeczy.

Oto kilka zdjęć z naszego pikniku:
Dzieci zajęte były różnymi grami, zawodami czy zabawami:
Więcej zdjęć z zabaw dzieci można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.polonianorth.ca
w galerii zdjęć.

Mieliśmy także loterię i z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy nabyli bilety na tę loterię oraz wszystkim, którzy donowali nagrody. A oto kilka osób, które wygrały w naszej loterii:

Potem dzieci i dorośli mieli czas przy ognisku wraz z piosenkami:
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRACOWALI NAD TYM , ABY PIKNIK BYŁ UDANYM I RADOSNYM CZASEM SPĘDZONYM W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ.

Zdjęcia Paweł Karol Wojtyła i Piotr Kryś
Opracowanie spotu Piotr Kryś - Rzecznik Polonii North  
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz